Kocioł SKAMP-PV

Kotły SKAMP-PV

SKAMP-PV. Kocioł o mocy znamionowej 20kW przebadany zgodnie z nowa normą PN-EN 303-5:2012 osiągnął wynik w klasie V najwyższej, polecany na powierzchnie 90-160m2 starego budownictwa lub 130-250m2 nowego budownictwa. Doskonała praca na niskich mocach. Wysoka sprawność cieplna 90,1% na mocy znamionowej oraz 89,6% na mocy obniżonej 6kW

czytaj więcej…

Kotły SKAM-P Plus

Kotły wodne SKAM-P Plus 12, 17, 25 przeznaczone są do przygotowania ciepłej wody w układach centralnego ogrzewania do temperatury na wyjściu z kotła nie przekraczającej 90°C.

Czytaj więcej…

Kotły SKAM-P Premium

Kotły wodne SKAM-P Premium 12,17,25,35,40 kW przeznaczone są do przygotowania ciepłej wody w układach centralnego ogrzewania do temperatury na wyjściu z kotła nie przekraczającej 90°C.

czytaj więcej…

Kotły SEKOM

Kotły typu SEKOM przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 100 oC. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych w domkach jednorodzinnych, punktach handlowych, usługowych, warsztatach, małych gospodarstwach wiejskich.

czytaj więcej…

Kotły SEKOM-GK

Kotły typu SEKOM GK należą do grupy kotłów tzw. górno-kanałowych lub inaczej wysokich. Kotły typu SEKOM GK przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 100 oC.

czytaj więcej…

Sterowniki

Sterownik obsługuje pompę c.o. oraz ładująca zasobnik CWU (bojler), posiada strefy czasowe. Sterownik oferuje czytelny, kolorowy wyświetlacz, automatyczną pracę w trybie PID-II z systemem FBS, wyjście USB umożliwia aktualizację oprogramowania. Sterownik zapisuje historię pracy, wykresy temp. c.o. oraz cwu można przeglądać na ekranie sterownika. Sterownik posiada wyjście na uniwersalny termostat pokojowy typu Euroster czy Auraton.

czytaj więcej…